27-29 серпня 2020 року у м. Кропивницький проводитиметься відкритий чемпіонат міста зі скелелазіння

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

27-29 серпня 2020 року в м. Кропивницькому  відбудеться відкритий чемпіонат  міста з скелелазіння. Змагання проводитимуться на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», на обладнаннях, що належать Кіровоградському обласному альпіністському центру Федерації альпінізму і скелелазіння України.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького і Кіровоградський обласний альпіністський центр Федерації альпінізму і скелелазіння України.

Безпосереднє проведення змагань здійснює головна суддівська колегія, затверджена наказом начальника управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького.

Змагання проводяться згідно з правилами зі скелелазіння, затвердженими Виконкомом Федерації альпінізму і скелелазіння України.

До участі в змаганнях допускаються команди ДЮСШ, альпіністських, туристських секцій, колективів фізкультури, підприємств та вузів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Кропивницький та області.

Змагання  особисті і проводяться серед таких вікових груп:

а) юнаки і дівчата 2011 р. н. і молодші (швидкість)

б) юнаки і дівчата 2009-2010 рр. н. (швидкість)

в) юнаки і дівчата 2007-2008 рр. н. (швидкість)

г) юніори та молодь 2006р.н. і старші, а також молодші з кваліфікацією не нижче третього спортивного розряду  (швидкість).

Склад команди:   кількість спортсменів необмежена, 1-представник, 1-тренер

Попередні заявки на участь у змаганнях подаються до Кіровоградського обласного альпіністського центру Федерації альпінізму і скелелазіння України до 26 серпня
2020 року, моб. тел. (вайбер, телеграм) 050-909-99-10, e-mail; poberezhec@gmail.com.

Іменні заявки, завіренні лікарем та організацією, що відряджає, картки учасників подаються до мандатної комісії  змагань в день приїзду.

Положення змагань за посиланням….

 

Scroll to top