Запрошуємо юних туристів Кіровоградщини до участі у обласному конкурсі туристсько-спортивних відеороликів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»проводитьОбласний конкурс туристсько-спортивних відеороликів.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснює управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення і суддівство Конкурсу покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У конкурсі беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші учасники походів. Вік учасників від 10 років до 21 року (на момент подачі відеоролика конкурсантам має бути не більше 21 року).

Авторами відеороликів можуть бути як окремі учасники, так і авторські колективи. Склад авторського колективу – не більше 3 осіб. Один автор (авторський колектив) може представити на Конкурс лише один відеоролик в одній номінації.

Конкурсом передбачається відеозйомка та монтаж відеоролику у наступних номінаціях

-         Туристські походи (водні, пішохідні, вело, гірські тощо)

-         Туристські зльоти та змагання

-         Туристські об‘єкти вашого регіону (села, міста, ОТГ).

Вимоги до відеоролику:

Тривалість – до 5 хвилин. Мінімальна якість: FULL HD у роздільній здатності 1920x1080 пікселів (співвідношення сторін картинки 16:9), частотою кадрів не менше 24/сек.; у форматі MPEG 4 H264 або AVI розміром не більше 1 Гб. Організатори залишають за собою право відхилити матеріали низької технічної якості або у форматі, який робить неможливим демонстрацію відео.

На Конкурс не приймаються відеоролики з інтернет ресурсів, рекламного характеру, що ображають гідність і почуття інших людей, що не відповідають умови Конкурсу та такі, що містять в будь-якій формі заклики до насильництва, інформацію, яка збуджує соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу. Зміст відеороликів не повинен суперечити законодавству України і нормам етикету та моралі.

Конкурс проводяться дистанційно до 1 жовтня 2020 року. Посилання на сервіси де розміщено відеоролеки приймаються до 17.00 1 жовтня 2020 року включно на електронну пошту центру tourist@ukr.net іззазначенням теми листа «Конкурс відеороликів» та супровідним листом де зазначаються номінація, назва, автор відеороботи його вік на момент подачі відеоматеріалу, навчальний заклад, який представляє учасник та контактний телефон.

Умови обласного конкурсу туристсько-спортивних відеороликів за посиланням……

 

Чекаємо до 1 жовтня 2020 року  на на електронну пошту комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist@ukr.net із зазначенням теми листа «Конкурс відеороликів».

Додаткова інформація за телефоном: 0662896395 Загривенко Наталія Анатоліївна – методист туристсько-спортивного відділу КЗ «КОЦТКЕУМ»

Scroll to top