Інтернет-магазин туристського спорядження alp.com.ua спонсор ХІ Чемпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з радістю повідомляє, що у  ХІ Чемпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді з’явився спонсор. Ним виступив інтернет-магазин туристського спорядження alp.com.ua, що пропонує спорядження для активного відпочинку і екстремальних видів спорту, надає допомогу у підборі саме того спорядження, яке необхідне як професійному туристу так і початківцю (детальніше про спонсора за посиланням).

Щиро вдячні за співпрацю з розвитку дитячого туризму та проведення змагань спонсорам  інтернет-магазин туристського спорядження alp.com.ua та особисто Андрію Осауленку.

Переможці Чемпіонату отримають очікують цінні подарунки - туристське спорядження від спонсора. З призами від alp.com.ua наші учасники дійсно відчують себе переможцями! Тож долучайтеся до змагань

Чемпіонат триватиме до 25 серпня 2020 року. У змаганнях можуть брати участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року. Склад і кількість учасників походу 8 чоловік включно з керівником та заступником керівника. Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, тривалістю не менше 4 днів розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), орієнтування та Х-етапів. Чекаємо на маршруті наступного учасника змагань. Детальніше про змагання:

Маршрут долає вже перший учасник…….

Scroll to top