Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді 2020 року відкрито

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

20 липня 2020 року на території Олександрійського району та Приютівської ОТГ стартував ХІ Чемпіонат області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді. Вперше комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить цей Чемпіонат дистанційно. Чемпіонат проходитиме з 15 липня до 25 серпня 2020 року. Місце старту (початок маршруту) с. Пантаївка (територія комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» вул. Шкільна,1), за попереднім узгодженням часу заїзду з організаторами змагань. Фініш (закінчення маршруту) с. Приютівка Олександрівського району.

Першою командою, що вийшла на маршрут та відкрила Чемпіонат стала команда БДЮТ-СПТ «Атлант» м. Олександрія (керівники команди Корнієнко В.М., Татарін А.В.). У перший день походу учасники віднайшли всі контрольні пункти та подолали два технічні етапи: «траверс схилу» та «спуск спортивний»; прошли частину «Пантаївського лісу», Морозівський розріз.

У змаганнях можуть брати  участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.Склад і кількість учасників походу 8 чоловік включно з керівником та заступником керівника.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, тривалістю не менше 4 днів розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), орієнтування та Х-етапів.

Додаткова інформація за телефонами: 339500 або 0979687350 Сільченко Ігор Федорович – завідувач туристсько-спортивного відділу  КЗ «КОЦТКЕУМ».

Детально Умови ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році за посиланням:

 

Scroll to top