До уваги керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградської області. Проводимо дистанційний ХІ Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з 15 липня до 25 серпня 2020 року проводить дистанційно  ХІ Чемпіонат області зі спортивних туристських  походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у   2020 році відповідно до Умов, що додаються.

Змагання проводяться на території Олександрійського району та Приютівської об’єднаної територіальної громади. Місце старту (початок маршруту) с. Пантаївка (територія комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» вул. Шкільна,1), за попереднім узгодженням часу заїзду з організаторами змагань. Фініш (закінчення маршруту) с. Приютівка Олександрівського району.

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.

Склад і кількість учасників походу 8 чоловік включно з керівником та заступником керівника.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, тривалістю не менше 4 днів розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), орієнтування та Х-етапів. Графік та умовами проходження маршруту будуть надіслані 11 липня 2020 року  на електронні скриньки зареєстрованих груп.

Просимо учасників до 10 липня 2020 року  в обов’язковому порядку подати попередні заявки на участь у змаганнях до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за посиланням 

 У разі відсутності заявки на сайті команда не допускається до змагань!

Додаткова інформація за телефонами: 339500 або 0979687350 Сільченко Ігор Федорович – завідувач туристсько-спортивного відділу  КЗ «КОЦТКЕУМ».

Детально Умови ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році за посиланням:

Scroll to top