Підбито підсумки Всеукраїнського челенджу #спогади_джура Рої Кіровоградщини у чільній п’ятірці

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Протягом квітня травня 2020 року  на офіційній сторінці #УДЦНПВ - Всеукраїнська військово-патріотична Гра «ДЖУРА» тривав  Всеукраїнський челендж #спогади_джура.

Протягом проведення челенджу можна було переглягадати прекрасні, оригінальні миті життя учасників Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторів різних етапів проведення гри з 2009 по 2020 роки з різних регіонів України. Загалом у челенджі взяло участь 630 роїв з України, з них 39 роїв представляли заклади освіти Кіровоградщини. Їх активність у челенджі дала можливість у загальному заліку увійти області до чільної п’ятірки:

Чернігівська – 119 учасників

Київська – 87 учасників

Черкаська – 55 учасників

Кіровоградська – 39 учасників.

Активними учасниками челенджу стали рої з Олександрійського, Гайворонського, Вільшанського  районів, Первозванівської та Компаніївської ОТГ, м. Кропивницького та ін..

Ми дякуємо кожному, хто долучився і поділився спогадами та емоціями, тим хто підтримував рої-учасників челенджу своїми вподобаннями у мережі Facebook.

Запрошуємо  рої Кіровоградщини до участі у інших онлайн заходах, що будуть проводитись влітку і чекаємо на очному обласному зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») по завершенню карантину.

Scroll to top