Центр туризму запрошує юних краєзнавців до участі у дистанційному конкурсі

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

4 травня 2020 року стартує  дистанційний конкурс «Творчі майстерні» ХVІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, що організовує і проводить комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До участі у конкурсі запрошуємо  учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, а також дитячі громадські об’єднання та організації, клуби за місцем проживання та окремі їх вихованці відповідного віку.

Конкурс проводиться у ІІ тури:

1 тур – заочний, в рамках якого готуються роботи за визначеною темою (одну на вибір) . Термін проведення заочного туру з 4 травня до 22 червня 2020 року;

2 тур – дистанційний передбачає проведення в режимі он-лайн представлення своєї роботи, надісланої на заочний тур. Дистанційний тур буде проведено по завершенню І туру, але не пізніше  30 червня 2020 року (умови проведення буде повідомлено додатково).

Тематика конкурсних робіт

Мальовничі шляхи рідного краю. Кіровоградщина – перлина в центрі України, адже природа, унікальні ландшафти нашого краю у своїй строкатій неоднорідності потребують уваги юних дослідників-краєзнавців. Специфічні фізико-географічні умови, що створились на межі лісостепової та степової природних зон, є визначальними для рослинності та тваринного світу.

Передбачається підготовка роботи з описом цікавих природних об’єктів, які можуть стати центральними у проведенні екскурсій або походів.

Також можна розробити туристсько-краєзнавчий маршрут з описом природних та історичних об’єктів на маршруті.

Роботи можуть мати характер екологічних описів екологічних стежок, тощо. 

Ми пишаємося ними. Кіровоградщина – край з багатими історичними традиціями. Тут народилось та мешкало багато історичних особистостей, які вплинули на розвиток української та світової історії, культури. Розкрийте унікальність вашої місцевості: проілюструйте значні історичні події, що мали місце у вашому регіоні та розкажіть про історичних особистостей, які тим чи іншим чином брали участь у цих подіях. Висловлюйте гіпотези та припущення, підкріплені власною аргументацією та історичними фактами. Покажіть в роботі своє ставлення до людини, про яку пишете.

Зелений туризм: приховані можливості Кіровоградщини. Наш регіон має надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, даровані природою мальовничі ландшафти, а також лікувально-рекреаційні ресурси. Села регіону багаті індивідуальним житловим фондом та добрими і працьовитими людьми. Незважаючи на свої численні переваги, такий відпочинок на Кіровоградщині ще не набув великого поширення. А, тим часом, наш край має всі передумови для розвитку екологічного туризму. Поміркуйте над тим, який об’єкт вашої місцевості може стати цікавим для туристів, як з нього можна зробити туристично привабливу місцину. Опишіть це в роботі, звертаючи увагу на унікальність, географічне розташування, чим може зацікавити, інфраструктуру, яка є поряд (якщо є), тощо. Зазначте про те, чого не вистачає для успішного розвитку.

Можна описати вже існуючий туристичний об’єкт у вашій місцевості.

Детальні умови проведення конкурсу та інформація щодо оформлення робіт за посиланням….

Чекаємо роботи юних краєзнавців  до 22 червня 2020 року  на електронну адресу комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  tourist_kir@ukr.net .

Scroll to top