Вічна пам'ять! Пішла із життя Михалевська Раїса Павлівна, Вчитель, наставник, товариш

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть Михалевської Раїси Павлівни, завідуючої методичного кабінету  Центру, одного із найавторитетніших туристів Кіровоградщини. Все її життя пов’язане з дитячим туризмом Кіровоградщини та нашим закладом.

Ми втратили талановитого педагога, мудрого наставника, авторитетну Людину. Визнаний фахівець, висококласний професіонал, вона завжди душею вболівала за справу.

Раїса Павлівна була наставником численних поколінь туристів Кіровоградщини, з нею радилися, зверталися до неї за допомогою. Вона постійно спрямовувала зусилля для допомоги своїм колегам, ніколи не відмовляла в проханні чи зверненні інших.

Життєвий шлях Раїси Павлівни – зразок людської гідності,  добропорядності та мудрості. Раїса Павлівна назавжди залишиться у нашій пам’яті надзвичайно щирою, відвертою, мудрою людиною з відкритою душею, яка опромінює добром і любов’ю серця і душі, націленою на нові добрі справи, щоб змінити життя на краще.

Смерть Раїси Павлівни стала непоправною втратою для колег, друзів, туристської спільноти Кіровоградщини. Світла пам'ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та туристська спільнота Кіровоградщини висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо горе рідних і близьких покійної та висловлюємо щирі співчуття.

Scroll to top