Підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів учнівської та студентської молоді

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді Кіровоградщини у 2018/2019 навчальному році у загальному заліку стали:

Пішохідний туризм (ступеневі походи)

ІІІ ступінь

І місце – вихованці Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія» Знам'янської міської ради                              (керівник групи - Корчагіна О.П.);

ІІ місце ­– вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради  (керівник групи – Совенко В.А.);

ІІІ місце – вихованці Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник групи – Бабаєв Г.А.);

ІІ ступінь

І місце – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Корнієнко В.М.).

ІІ місце – учні Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради (керівник групи – Скорохід В.А.);

ІІІ місце – вихованці Філії комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - центр позашкільної освіти» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області «Шишкинська загальноосвітня школа» (керівник групи – Віляда Ю.М.).

І ступінь

І місце – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІ місце ­– вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв А.Ю.);

ІІІ місце – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.).

Велосипедний туризм

І місце – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Булашенко А.Ю.);

ІІ місце ­– вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв А.Ю.);

Водний туризм

І місце – вихованці туристичного клубу «Крила мандрів» Льотної академії Національного авіаційного університету

 

Scroll to top