Вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» центру туризму представила Кіровоградщину на Всеукраїнській конференції у м. Харків.

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

26 по 28 лютого 2020 року юна дослідниця з Олександрійського району (с. Попельнасте) Шовгеля Валерія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», під керівництвом Жванка Валерія Івановича представила Кіровоградську область на ХІV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», що відбулася у місті Харкові на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

 

Юна дослідниця під керівництвом вчителя української мови та літератури Попельнастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Попельнастівської сільської ради Олександрійського району, керівника гуртка Центру туризму Жванка Валерія Івановича, написала  роботу «Духовні скарби мого краю. Щоденникові записи Івана Кольчиби 1941 – 1942 років». У цій роботі  вона показує життєву дорогу і внутрішній духовний світ її молодого односельця, Івана Кольчиби, котрий, проживши недовгі 19 років і загинувши на фронтах Другої Світової, встиг розкритися як глибока творча особистість – із його особистого щоденника ми дізналися про його філософський, поетичний і музичний доробок.

 

Виступ Валерії було оцінено найвищим балом і нагороджено грамотою за найкращу доповідь.

Колектив Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій та учнівської молоді щиро вітає Валерію Шовгелю та її керівника Валерія Жванка із перемогою, зичить подальших успіхів у дослідницькій краєзнавчій роботі.

Scroll to top