Про проведення ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

Проводимо ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді з 11 травня  по 16 травня 2020 року на території Олександрійського району та Приютівської об’єднаної територіальної громади.

Місце старту (початок маршруту) с. Пантаївка Олександрійського району (територія комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» вул. Шкільна,1). Фініш (закінчення маршруту) с. Приютівка Олександрівського району.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення і суддівство змагань покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року. Змагання проводяться в двох групах:

2004 року народження і старші– старша група;

2005 - 2009 років народження – молодша група.

Команди формуються та змагаються згідно Правил проведення змагань зі спортивного туризму (протокол Федерації спортивного туризму України № 12 від 12 березня 2001 року) та Інструкції щодо організації та проведення туристських спортивних походів з учнівською та студентською молоддю (наказ Міністерства освіти і науки України від 02 жовтня 2014 року №1142, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2014 року № 1340/26117).

Склад і кількість учасників походу визначає керівник групи. У проходженні технічних етапів змагань здійснюють 6 учасників групи, за участі не менше 1 дівчини, а також можлива участь  одного з керівників групи.  

Програма змагань:

11 травня до 17-00 – прибуття команд на місце старту, робота мандатної комісії (отримання маршрутного листа та інформації про змагання);

18-00 – відкриття змагань;

18-30 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд;

19-00 – початок змагань.

12 травняз 8-00 – старт на перший похідний день

13травня з 8-00 до 12-00 – старт на другий похідний день

14травня з 8-00 до 12-00 – старт на третій похідний день

15травня з 8-00 до 12-00 – старт на четвертий похідний день

16травня з 9-00 – закриття змагань.

Умови проходження маршруту. Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), технічних етапів, орієнтування та Х-етапів.  Кожен технічний етап є контрольним пунктом!

Попередні заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 25 квітня 2020 року на сайті http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

У разі відсутності заявки на сайті команда не допускається до змагань!

Умови проведення ХІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2020 році  (додаються).

Scroll to top