Про проведення І (обласного)етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Обласний заочний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») (молодша  вікова група)  (далі – Конкурс) проводиться з метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти Кіровоградської області.

Загальне керівництво Конкурсом здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації. Безпосереднє керівництво Конкурсом здійснює комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До участі у Конкурсі допускаються звіти роїв молодшої вікової групи закладів загальної середньої, позашкільної освіти, клубів, дитячих об’єднань та громадських організацій.

Чекаємо матеріали на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (25009, м. Кропивницький, вул. Соколівська 2, Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та на Е-mail: tourist_kir@ukr.net).

Умови проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

 

 

Scroll to top