Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

20 лютого 2020 року, на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні,  за участі працівників та вихованців гуртка відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ було проведено тематичні заходи для учнів комунального закладу «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться у с. Микільське Світловодського району. Заходи проводили завідувач відділення Віктор Дудін, методист центру Наталя Зайцева, керівник гуртка центру - Михайло Живолуп.

У цей день вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди.

Методист КЗ «КОЦТКЕУМ» Наталя Зайцева підготувала та провела захід «Сторінками історії України». Захід відбувався у формі діалогу. Розпочався з короткої бесіди і  перегляду  відеофільму «Герої, які змінили хід історії». Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих героїв.

Продовженням було проведення історичного брейн-рингу. У турнірі взяли участь дві команди: «Побратими» із села Григорівка та «Джура» із села Микільське  комунального закладу  «Ліцей «Надія » Світловодської районної ради.

Учасники змагались у шести різнорівневих історичних конкурсах: «Розминка», «Історичний аукціон», «Що спільного», «Значення слів», «Ерудит» (розгадування історичних кросвордів) та грі  «Реставратор» - мета якої  було реставрувати пошкоджений історичний текст, у якому бракує слів, дат, певних назв. Змагання проходили  напружено, але в дружній атмосфері.

За підсумками членів журі I місце посіла команда  «Побратими» .

Команди були нагороджені грамотами   і призами. Заступник директора Центру туризму, завідувач відділення, Віктор Дудін, організував у закладі освіти виставку сучасної зброї.  

На згадку були зроблені фото на пам'ять. 

 

Scroll to top