Проводимо Чемпіонат області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

12-14 березня 2020 року в м. Кропивницький на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький вул. Ю. Олефіренка,6) буде проводитись XХVІIІ Чемпіонат області зі спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

Змагання проводяться з таких видів:

-       змагання з командної першості на смузі перешкод (за вибором) - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

-       змагання з особистої першості на дистанції «Смуга перешкод» - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої, закладів позашкільної освіти області та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах:

-      2003 - 2005 років народження – старша група;

-      2006 - 2008 років народження – молодша група.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї дівчини).

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

ПОПЕРЕДНІ УМОВИ XХVІIІ Чемпіонат області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти за посиланням.

Реєстрація участі Заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку здійснюється на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 10  березня 2020 року за посиланням: http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

Scroll to top