Вихованці закладів освіти Кіровоградщини взяли участь у Всеукраїнській акції-флешмобі «Україна назавжди»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік з 01 червня по 28 серпня 2019 року проводився Всеукраїнська акція-флешмоб до Дня Незалежності України «Україна назавжди».

Всього на розгляд організаторів зазначеного Флешмобу було подано 411 відеороликів від 404 колективів. Долучилися до Флешмобу діти, учні, молодь, батьки, педагоги, члени громадських об`єднань та ін.

Більшість робіт вразила своєю оригінальністю, неповторністю, масовістю, патріотично налаштованою молоддю. Учасники Флешмобу показали високий рівень досвідченості, самоорганізованості в креативному підході до створення відеоролика. Активна участь у Флешмобі батьків та педагогів разом з молодшим поколінням довели актуальність вказаної акції приуроченої 28-й річниці Незалежності України.

У Флешмобі взяли участь у і представники Кіровоградщини. Наказом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 27.09.2019 р. № 92-А вирішено нагородити колективи - учасники Флешмобу, що розміщені на офіційному «YouTube-канлі» УДЦНПВКТУМ грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді,  а саме:

Гурток спортивного бального танцю «Бомонд» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Долинської районної ради;

Вільшанський районний парламент дітей Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської районної ради;

Шкільний табір  відпочинку «Бригантина» Комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Надлацького навчально-виховного об’єднання Новоархангельської районної ради;

Мануйлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради.

Scroll to top