В єдності сила. Заходи до дня Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Військово-патріотичне виховання повинно бути спрямовано на підготовку майбутніх захисників України.

21 січня 2020 року на у рамках заходів з відзначення Дня Соборності України  працівники відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ спільно з  Світловодським об'єднаним міським військовим комісаріатом було проведено профорієнтаційну зустрічі з учнівською молоддю міста Світловодська.

Заступник директора Центру туризму, завідувач відділення центру, Віктор Дудін звернув увагу молоді на важливість підготовки до служби у лавах Збройних Сил України за захисту цілісності України, її незалежності і соборності. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.

Надалі Віктор Дудін розповів про участь у бойових діях проти загарбників на Сході України. Зустріч було продовжено в форматі діалогу. Найцікавішим для учасників було проведення  занять із сучасною військовою зброєю, розбирання та збирання зброї,

Працівники відділення Центру  ознайомили учнів з напрямками роботи гуртків та запросили до них для здобуття фахових вмінь з туризму, спортивного орієнтування, тощо.

 

Scroll to top