Інформація учасникам VIII обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2019 року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 До уваги педагогів та учнів закладів освіти, керівників та вихованців гуртків Кіровоградської області, які провели ґрунтовні краєзнавчі дослідження протягом 2019 року!

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить 29 січня 2020 року VІІІ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедиції, яка буде проходити на базі Льотної академії Національного авіаційного університету.

Реєстрація учасників відбудеться 29 січня з 8.30 до 10.30 за адресою: м. Кропивницький, вул. Добровольського, 1.

                                        

Склад

учасників VІІІ обласної конференції

                                    

                                   

Для участі у конференції потрібно до 24.01.2020 року надіслати заявку про участь на електронну адресу центру tourist_kir@ukr.net.

Доповідачам на всіх секціях надається до 7 хвилин для виступу. Під час захисту допускається використання таких видів наочності: фотографії, слайди, відеофільми, аудіозаписи, карти, схеми, діаграми, археологічні та етнографічні знахідки, музейні експонати.

На секцію «Моя Батьківщина – Україна» та «Мій рідний край» юні краєзнавці повинні мати тези свого виступу.

На секцію «Край, в якому я живу» юні екскурсоводи повинні мати  електронну презентацію і текстовий опис оглядової екскурсії (підготовлені відповідно до умов конкурсу «Край, в якому я живу»), що після виступу здаються суддям.

В буфеті Льотної академії буде організоване харчування для дітей та керівників.

Scroll to top