Про проведення обласного фотоконкурсу до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»

Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у січні 2020 року проводить Обласний фотоконкурс до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»  (далі - Конкурс).

Безпосереднє проведення і суддівство Конкурсу покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасниками Конкурсу можуть бути учнівські колективи, гуртки, окремі вихованці, учні, слухачі закладів освіти, дитячих та молодіжних громадських організацій та інші.

Матеріали учасників обласного та районного (міського, ОТГ) етапів Конкурсу розміщуються на веб-сайтах та/або сторінках соціальних мереж комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти області.

На обласний етап фотоконкурсу до Дня Соборності України: «Україна - це ми!», приймаються роздруковані на фотопапері чорно-білі та кольорові фотографії. Розмір фотографій 15x21 см. Фотографія має містити зображення за тематикою «Україна - це ми!». Фотографії забороняються наклеювати на будь-яку основу.

Роботи мають відображати тему Конкурсу і не порушувати авторські права. На конкурс приймаються тільки якісні, авторські фотографії зроблені власноруч. Заборонено використовувати матеріали з мережі Інтернет та інших джерел.

Фотороботи переможців Конкурсу будуть брати участь у Всеукраїнській Фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»

Чекаємо фотороботи до 23 січня 2020 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»: 25009 м. Кропивницький вул. Соколівська,2.

Детальніше про умови фотоконкурсу:

Scroll to top