Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З травня по  жовтень 2019 року проходив обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

На конкурс надійшло 36 робіт від учнівських колективів області із дослідженням духовних джерел українського народу, археологічних пам’яток, періоду козацької доби, сторінок історії України періоду ІІ Світової війни та інших знакових подій, пов’язаних з прагненням народу України до волі та незалежності. У рамках Експедиції пошуково-дослідницьку діяльність здійснювали близько 200 гуртківців з учнівських колективів та краєзнавчих гуртків з Благовіщенського, Бобринецького, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського,Компаніївського, Маловисківського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського, Олександрійського, Петрівського,Світловодського, Устинівського районів, міст Знам’янки, Кропивницького, Олександрії, Світловодська.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» стали:

Василенко Марина, вихованка гуртка «Освітянське музеєзнавство» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради», ученицю комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені А.С. Макаренка Долинської районної ради» за роботу «Місце подвигу – Афганістан» (керівник Пістрюга Світлана);

Корнієнко Ольга, учениця комунального закладу «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» за роботу «Природно-гідрометричні особливості малих річок Кіровоградщини на прикладі р. Бокової» (керівники Маковецька Лариса, Корнієнко Ольга);

Момонт Анна, Семокоп Владислав, учні комунального закладу «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради» Долинського району, Малиновського Максима, Сороку Ліліану, учнів Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району, учасників міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» за роботу «Проєкт організації геологічної пам’ятки природи, урочище «Червоний камінь» (керівники Федоров Вадим, Стеблина Ольга);

Косарчук  Аліна, Твердієвич Аліна, Кулініч Лідія, вихованці творчого об’єднання учнівської молоді «Podolia Infarior» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за роботу «Археологічні пам’ятки басейну ріки Кам’янка» (керівник Головко Сергій);

Омельяненко Ольга, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Знам’янської міської ради, за роботу «Левко Мацієвич – людина епохи українського відродження» (керівник Філіпова Світлана);

вихованці гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради за роботу «Степан Кожум’яка: життя у боротьбі» (керівник Руденко Ольга).

Найбільш вдалими за обраною тематикою та глибиною її розкриття були роботи:

«Фізико-географічна та геологічна характеристика території басейну річки Синюха» Щеки Світлани, вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» Центру дитячої і юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради (керівник Олефіренко Василь);

«Василь Никифоров – священник, настоятель, православний краєзнавець» Саєнка Павла, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник Мажаєв Юрій);

«Відносини церкви і держави в умовах півдня України» Іващенко Юлії, вихованки Бобринецького територіального відділення Малої Академії наук та учнівської молоді комунального закладу Центр дитячої і юнацької творчості Бобринецької міської ради (керівник Бібік Наталія);

«Златопільська жіноча гімназія м. Златополя Чигиринського повіту Київської губернії» вихованців Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Цирульник Інна);

«Історія заселення нашого краю за часів козацької доби» Карпутенка Сергія, вихованця комунального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Долинської районної (керівник Ламанов Сергій);

«Те, що розум пам’ятає, нас боротись заставляє» Гетьманець Тетяни, учениці Чечеліївської ЗОШ І– ІІІ ступенів Петрівської районної держадмністрації (керівник Філіпенко Інна);

«Святкування обжинок у розрізі часу» Головні Наталії, вихованки Гнатівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Марія» Добровеличківської районної ради (керівник Зайцева Ірина).

Автори вищевказаних робіт нагороджені дипломами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Scroll to top