Виховуємо справжніх патріотів Батьківщини!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

03 грудня 2019 року працівниками відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ  було проведено зустрічі з молоддю міста Світловодська на базі Світловодського політехнічного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету та Професійно-технічного училища № 5 м. Світловодська, присвячених Дню Збройних  Сил України.

Заступник директора Центру туризму,  керівник гуртка «Джура», Дудін Віктор розповів про участь у бойових діях проти загарбників на Сході України. Далі зустріч було продовжено в форматі діалогу. Найцікавішим для студентів було проведення  змагання у розборці і зборці автомата АК-47 та  виставка сучасної  військової зброї організовані працівниками Центру.

Методист Зайцева Наталія, ознайомила про напрямки роботи відділення Центру туризму та привітала всіх з наступаючим святом Днем  Збройних Сил України.

Після проведення зустрічі чимало молоді виявило бажання відвідувати гуртки  на базі відділення  КЗ «КОЦТКЕУМ», а саме  військово- патріотичний  гурток «Джура», керівником якого є Дудін В.О. і «Вітрильний туризм», керівник Волков В.В.

Scroll to top