Партнерська діяльність з підготовки фахівців – крок до майбутнього у розвитку дитячого туризму Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

28 листопада 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» радо приймав колег, слухачів курсів підвищення кваліфікації комунального закладу  «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського», керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму закладів освіти.

Керівникам гуртків була запропонована екскурсію територією закладу. А далі, цікавий професійний педагогічний досвід презентувала переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Керівник гуртка – 2019 (ІІІ місце), Русінова Валентина, керівник гуртків «Гірський туризм» та «Скелелазіння». Керівники гуртків взяли участь у майстер-класі – відкритому занятті «Гірський туризм»: «Рятувальні роботи. Транспортування потерпілого», відвідали групові заняття з гуртківцями трьох вікових категорій (початковий, середній та вищий рівень навчання).

На гостей закладу чекали цікаві доповіді директора центру Лісоти Андрія. Він ознайомив гостей з діяльністю та основними напрямками роботи закладу, розповів про розвиток професійної компетентності педагогів закладів позашкільної освіти у співпраці з КЗ«КОЦТКЕУМ».

Колотуха Олександр, методист центру, голова федерації спортивного туризму Кіровоградської області ознайомив гостей з дослідженнями ресурсно-туристського потенціалу Кіровоградської області та правилами організації та проведення походів.

Слухачі курсів дізнались про краєзнавчий напрям роботи закладу та умови участі у масових краєзнавчих заходах та краєзнавчі дослідження в експедиціях, про нове та сучасне програмне забезпечення позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму та особливості розподілу годин у цьому напрямі.

Також учасники заходу взяли участь у занятті краєзнавчого напряму та квесті «Моя країна».

Закінчився захід проведенням круглого столу, де було підбито підсумки зустрічі та визначено основні пріоритетні напрямки розвитку туристсько-краєзнавчого напряму діяльності в області.

Scroll to top