Стартувала Спартакіада комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 2019/2020 навчального року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

23 листопада 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у співпраці з відділом освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради та компанією Pro Track  проводили  на базі комунального закладу «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» І етап Спартакіади комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  зі спортивного туризму (ІІ відкритий чемпіонат Соколівської ОТГ  зі спортивного туризму). У змаганнях взяли участь майже 200 учасників, вихованців гуртків КЗ «КОЦТКЕУМ» та об’єднань юних туристів  з Благовіщенського, Голованівського, Знам’янського, Новгородківського, Олександрівського районів, міст Кропивницький та Олександрія, Великосеверинівської, Дмитрівської, Катеринівської та Соколівської ОТГ, Льотної академії Національного авіаційного університету.

Змагання проходили з техніки спортивного туризму у трьох вікових групах в особистому заліку. Для учасників була поставлена дуже цікава та динамічна дистанція. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями від організаторів та цінними подарунками від магазину туристичного спорядження Pro Track.

У 2019 – 2020 навчальному році на вихованців комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  чекають ще чотири етапи Спартакіади. Запрошуємо охочих долучатися до змагань.

Scroll to top