Керівники туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградщини підвищували кваліфікацію, мандруючи Чернівецькою областю.

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Цікаво та змістовно відбувся семінар-практикум керівників туристсько-краєзнавчих гуртків в період з 11 до 16 листопада цього року в Чернівецькій області. Захід було сплановано та проведено комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасники семінару ознайомилися з унікальними куточками Чернівецького краю, відвідали екскурсії історичними центрами м. Чернівці, «Хотинську фортецю», Національний парк «Вижницький», побачили вражаючу незабутню природу та культурну спадщину низькогірної частини Карпат (Покутсько-Буковинські Карпати).

Окрасою міста Чернівці є безумовно Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича, екскурсія до якого та спілкування з колегами географічного факультету принесли задоволення учасникам семінару.

Керівники гуртків Кіровоградщини мали змогу поспілкуватися з колегами Чернівецького центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обговорили нагальні питання сьогодення, поділилися здобутками в туристсько-краєзнавчій діяльності. Особливий інтерес викликав квест «Невідомі Чернівці», запропонований колегами для учасників семінару.

Чітко та злагоджено виконала завдання на маршруті команда кропивничан, демонструючи свої вміння та досвід роботи з орієнтування. Всі знання здобуті під час семінару, цікаву інформацію з історії Чернівецької області, враження про географічні та туристичні об’єкти краю учасники семінару донесуть до своїх вихованців.

Організатори семінару (комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді») висловлюють щиру подяку колегам Чернівецького центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в особі директора Коновалової Ганни Миколаївни за творчу співпрацю і дієву допомогу в проведенні обласного семінару-практикуму!

Scroll to top