Семінар-практикум керівників туристсько-краєзнавчих гуртків розпочався на Кіровоградщині

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

11 листопада 2019 року у м. Кропивницький комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  було розпочато  роботу семінару-практикуму керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів (районних, міських, об’єднаних територіальних громад) команд. У роботі семінару беруть участь 18 керівників гуртків закладів освіти області.

Семінар проводиться з метою формування системних підходів в організації туритсько-краєзнавчої діяльності та національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підвищення фахової майстерності керівників гуртків закладів освіти області.

В перший день  семінару взяли участь Юлія Міцай, завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я, Юрій Митрофаненко, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»  та  Олександр Колотуха, доктор географічних наук, методист центру, Голова Федерації спортивного туризму Кіровоградської області.

Робота семінару продовжується на території м. Чернівці та Чернівецької області.

 Учасники семінару знайомляться з туристичним потенціалом Чернівецької області та вже відвідали дивовижне природне утворення «ПРОТЯТЕ КАМІННЯ» – групу скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Скелі розташовані у півтори години пішого ходу від перевалу Німчич на гірському хребті у міжріччі річок Виженка і Смугарів. (Національний парк «Вижницький»).

 Також відбувся круглий стіл на базі Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, де учасники обговорювали стан, перспективи розвитку туристичної галузі Чернівецької області та організацію екскурсійної туристсько-краєзнавчої діяльності з колегами-освітянами та відвідали музей історії університету.

Далі керівників гуртків чекає пізнавальна і насичена програма.

Учасники семінару  відвідають екскурсії історичними центрами м. Чернівці та м. Хотин, краєзнавчих та художніх музеїв, «Хотинська фортеця», матимуть змогу помилуватися природою та культурною спадщино низькогірної частини Карпат (Покутсько-Буковинські Карпати).

А також приймуть участь у практичних заняттях з техніки пішохідного туризму, обміняються досвідом з колегами Чернівецької області та дізнаються про досвід співпраці закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю у формуванні змісту освітньої роботи з учнівською та студентською молоддю.

Scroll to top