Участь делегації Кіровоградської області у Х Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» у м. Миколаїв

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Традиційно у листопаді проходить Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді "Мій рідний край, моя земля очима сучасників" у місті Миколаєві. У цьому році вона була ювілейною – десятою!

З 8 по 10 листопада 2019 року на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді сімдесят юнаків і дівчат з 19 областей мали змогу поспілкувались, поділилися інформацією з історії нашої країни, краєзнавства і етнографії.

Протягом трьох днів вони змогли познайомитися, стати свідками різноманітних зустрічей, побачити чудове місто, а головне - виступити зі своїми власними матеріалами з історичного, етнографічного, екологічного і археологічного краєзнавства, геології і культури рідного краю та музейної справи.

Програмою Конференції також була передбачена  і низка освітньо-культурних заходів. Учасники Конференції відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту, експозиція якого відображає історію створення Чорноморського флоту, яка тісно переплетена з історією Миколаєва, знайомить з кораблями миколаївської побудови, з біографіями історичних осіб, які приймали участь у створенні та розвитку флоту та міста, з досягненнями сучасних миколаївських кораблів.

Кіровоградську область на цьому заході представляла вихованка гуртка "Юний журналіст" Світловодського ЦДЮТ (директор Шабалін В.Ф.), учениця дев’ятого класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Світловодської міської ради Кіровоградської області  Ільченко Анастасія (керівник гуртка Олександр Маляренко), яка презентувала своє дослідження "Екскурс в історію про походження деяких прізвищ, назв річок і міст Світловодщини".

За підсумками конференції Анастасія отримала Свідоцтво, що підтверджує право на друк у збірці кращих пошуково-дослідницьких робіт Х Всеукраїнської краєзнавчої конференції "Мій рідний край, моя земля очима сучасників".

       

 

Scroll to top