УВАГА! ПРОВОДИМО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

До уваги туристів-краєзнавців! З 11 до 16 листопада 2019 року з метою формування системних підходів в організації туритсько-краєзнавчої діяльності та національно-патріотичного виховання учнівської молоді відбудеться семінар-практикум керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів (районних, міських, об’єднаних територіальних громад) команд на території м. Чернівці, Чернівецької області.

Програма семінару пізнавальна та насичена. Семінаристи ознайомляться з туристсько-рекреаційні об’єктами, станом, перспективами розвитку туристичної галузі, організацією екскурсійної туристсько-краєзнавчої та національно-патріотичної діяльності Чернівецької області.

На учасників семінару-практикуму чекають екскурсії історичними центрами м. Чернівці та м. Хотин, відвідання краєзнавчих та художніх музеїв, музею історії Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, ексурсія «Хотинська фортеця», екскурсія «Національний парк «Вижницький», природа та культурна спадщина низькогірної частини Карпат (Покутсько-Буковинські Карпати) як туристсько-рекреаційний об’єкт західного регіону України.

Туристи приймуть участь у практичних заняттях з техніки пішохідного туризму, обміняються досвідом з колегами Чернівецької області та дізнаються про досвід співпраці закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю у формуванні змісту освітньої роботи з учнівською та студентською молоддю.

Здобуту інформацію педагоги-позашкільники області матимуть змогу донести своїм вихованцям і в подальшому відвідати разом з ними такі цікаві та мальовничі місця.

Scroll to top