Про встановлення доплат за завідування музеями

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

До уваги керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників і установ освіти і науки, що завідують паспортизованими музеями при закладах освіти!

Інформуємо вас про те, що Постановою Кабінету Міністрів України №822 від 10.07.2019 року «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників і установ освіти і науки» п.4 передбачено встановлення доплати за завідування паспортизованими музеями 15-20% посадового окладу.

Просимо інформувати заклади освіти щодо зазначеної Постанови КМУ з метою включення видатків бюджетами різних рівнів на оплату педагогам за завідування паспортизованими музеями.

Нагадуємо, що облік музеїв здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.10.2014 року № 1195.

Якщо музей відповідає вимогам вищевказаного наказу, для взяття на облік музею при закладі освіти необхідно надіслати заповнений Акт обстеження музею за формою (Додаток 1), уніфікований паспорт у 3-х примірниках, копію наказу керівника закладу освіти про відкриття музею на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 25009 м. Кропивницький вул. Соколівська,2 .

Відповідальна за реєстрацію Каргополова Оксана Миколаївна тел. 0953822420.

Scroll to top