Підведено підсумки обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» у 2019 році

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

10-11 жовтня 2019 року, на передодні Дня захисника України, У селищі Пантаївка на базі «Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю», відбувся обласний (фінальний) етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини». Варто зазначити, що проект «Захисник Кіровоградщини» проводиться в області вже п’ятий рік поспіль і коло його учасників постійно розширюється. Організаторами змагань виступили відділ молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради», комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» під керівництвом заступника голови координаційної ради з національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Олега Вєтрова.

 У змаганнях взяли участь понад 200 представників з 36 територій нашої області. Під час фінальних змагань вони продемонстрували свою майстерність у стрільбі в мультимедійному тирі, подоланні смуги перешкод, силових вправах на поперечині, перетягуванні канату, естафеті, розборі та зборі автоматичної зброї.  Педагогічні працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», зокрема, підготували смугу перешкод, яку долали учасники.

Учасників змагань привітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. Посадовець оглянув локації змагань, поспілкувався з учасниками і організаторами та нагородив переможців.

Перемогу на смузі перешкод здобула команда Маловисківської ОТГ, призерами стали – учасники,, що представляли Устинівський та Кропивницький  райони.


За результатами змагань двох днів у загальному заліку найкращу підготовленість продемонстрували юнаки Гайворонського району, які здобули перемогу, вдруге поспіль. Друге та третє місця, відповідно, посіли команди «Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю» (с. Пантаївка) та Устинівського району.

Scroll to top