Запрошуємо на презентацію серії туристських словників (4 словники) та монографії «Ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області» Колотухи Олександра та Соколовського Віктора

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

8 жовтня 2019 року о 15.00 на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д.Чижевського (відділ краєзнавства) відбудеться презентація серії туристських словників (4 словники) та монографії «Ресурсно-туристський потенціал  Кіровоградської області» (автори Колотуха О. – д.г.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту, економіки, права та туризму Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Соколовський В. - старший викладач кафедри менеджменту, економіки та туризму Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету).

Організаторами заходу є Кіровоградська обласна державна адміністрація, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, комунальний заклад "Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського".

В серії туристських словників викладено тлумачення основних термінів та понять, що використовуються у теорії та практиці спортивного туризму та активної рекреації. Видання включають в себе терміни та статті з географії спортивного туризму та активної рекреації й туристсько-спортивної практики.

Також автори представлять монографію, в якій йдеться про географічні особливості Кіровоградської області. В роботі оцінено ресурсно-туристський потенціал та рекреаційно-туристські ресурси області – природні, соціально-економічні, культурно-історичні. Виконано рекреаційно-туристське районування Кіровоградської області. Авторами визначені туристсько-краєзнавчі можливості області зі здійснення пішохідних туристських походів та походів з інших видів туризму та розглянуті методичні засади організації туристсько-краєзнавчої подорожі рідним краєм.

Дана серія словників і монографія, їх презентація, буде цікава науковцям, широкому загалу фахівців з туризму, керівникам туристсько-краєзнавчих об’єднань учнівської молоді, студентам туризмознавчих, географічних та історичних спеціальностей, краєзнавцям та туристам-спортсменам.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захід!

Scroll to top