Завершився туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

26 по 28 вересня 2019 року в м. Кропивницький на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводився туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградської  області. Щорічно Зліт проводиться з метою популяризації спортивного туризму та краєзнавства серед працівників освіти як дієвого способу формування життєвої позиції особистості, розвитку її морально-вольових та фізичних якостей.

 

Зліт організовано та проведено Оргкомітетом, до складу якого увійшли представники управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України. Методичне та практичне забезпечення організації проведення Зльоту здійснює комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Своїх представників для участі у змаганнях  делегували Вільшанський, Знам'янський, Новгородківський, Олександрійський, Петрівський, Світловодський  райони, Бобринецька, Великосеверинівська, Ганнівська, Катеринівська, Маловисківська, Новоукраїнська, Соколівська об’єднані територіальні громади, міста Знам'янка, Олександрія і Світловодськ.

Програма Зльоту передбачала змагання з виду «Командна смуга перешкод», «Спортивне орієнтування», «Комплексна дистанція з велосипедного туризму», «Крос-похід», конкурсна програма.

В спортивному орієнтуванні та на дистанції «Командна смуга перешкод»   перемогу здобула команда Соколівської ОТГ, ІІ і ІІІ місця посіли відповідно команди Новгородківського району та м. Олександрії. На дистанції «Крос-похід» І місце здобула команда Новгородківського району, ІІ місце посіла команда м. Олександрії, ІІІ – Соколівської ОТГ. «Комплексна дистанція з велосипедного туризму» найкраще здолали команди Знам'янського району, м. Олександрії та Соколівської ОТГ відповідно. У конкурсній програмі перемогли команди Великосеверинівської, Соколівської та Новоукраїнської ОТГ.

В напруженій боротьбі в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда: Соколівської ОТГ. Призерами стали команди м. Олександрії та Новгородківського району.

Scroll to top