Про проведення туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

26 по 28 вересня 2019 року в м. Кропивницький на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (вул. Соколівська,2) туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області.

Зліт проводиться з метою популяризації спортивного туризму та краєзнавства серед працівників освіти як дієвого способу формування життєвої позиції особистості, розвитку її морально-вольових та фізичних якостей.

Завдання Зльоту – сприяти подальшому розвитку туризму серед працівників освіти, пропагувати здоровий спосіб життя, формувати знання, вміння та навички виживання в складних природних умовах, сприяти охороні навколишнього середовища.

Загальне керівництво підготовки та проведення Зльоту здійснює Оргкомітет, до складу якого входять представники управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України. Методичне та практичне забезпечення організації проведення Зльоту здійснює комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Команди прибувають на місце змагань 26 вересня 2019 року до 10.00 (обовязково).

У Зльоті беруть участь збірні команди органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад професійно-технічних навчальних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування – по одній команді та команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». До участі в Зльоті допускаються туристи з числа педагогічного складу навчальних закладів та працівники органів управління освітою районів, міст, об’єднаних територіальних громад та міст області.

Кількісний склад команди – склад команди 8 осіб (6 основних  та 2 особи запасні, в тому числі не менше однієї жінки) та керівник-тренер,  очолює команду керівник органу управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад та голови районних (міських) комітетів профспілки працівників освіти, директори професійно-технічних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.

Програма Зльоту передбачає: змагання з виду «Командна смуга перешкод» (коеф. 2), «Туристське орієнтування» (коеф. 1,5), «Комплексна дистанція з велосипедного туризму» (коеф. 1,5), «Крос-похід» (коеф. 3), конкурсна програма (коеф. 0,5).

Змагання проводяться згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму на момент проведення змагань та Технічного регламенту змагань з пішохідного туризму

Попередні заявки на участь у Зльоті подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій  учнівської  молоді» в обов’язковому порядку до 20 вересня 2019 року за посиланням:

Іменна заявка від команди подається в мандатну комісію в день заїзду команд і складається за формою, що додаються.

Учасники, які не мають медичного дозволу, до участі не допускаються. Обов’язковим є наявність страхового поліса для кожного учасника.

Проживання та приготування їжі під час змагань – в польових умовах. Команди повинні мати необхідне спорядження для проживання в польових умовах: 1 велосипед, групова медична аптечка -1 шт.; компаси – 4 шт.; блокнот, олівці, ручки – на кожного учасника; брезентові рукавиці – 1 пара на 1 чол.; туристський килимок – 1 на 1 учасника; спальний мішок – 1 на 1 учасника; намет; кружка; ложка, тарілка, страхувальні системи та  спорядження на кожного учасника команди для проходження дистанцій, .

Переможцям змагань у загальному заліку є команди, які набрали меншу суму очок на всіх дистанціях та конкурсній програмі. При рівності цієї суми перевага надається команді, що має більш високе місце на дистанції «Крос-похід».

Умови дистанцій туристського зльоту вчителів:

Scroll to top