В області успішно завершився семінар-практикум для вчителів предмету «Захист Вітчизни» та організаторів патріотичної роботи на місцях

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Триденні збори тривали з 27 по 29 серпня 2019 року в смт. Пантаївка, де  60 учасників заходу – викладачів предмету «Захист Вітчизни» та організаторів патріотичної роботи на місцях – гостинно прийняв комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

Організаторами семінару-практикуму стали управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Семінар проходив під безпосереднім керівництвом заступника голови Координаційної Ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській обласній державній адміністрації Вєтрова Олега Миколайовича.

Інструкторами були працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», бійці 3-го окремого полку спецпризначення ССО ім. Святослава Хороброго, а також фахівці ФСТ «Динамо», центру медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас» та обласної федерації Панкратіону.

Також з історичною лекцією перед учасниками заходу виступив кандидат історичних наук Митрофаненко Юрій Станіславович, Коробов Микола Георгійович, завідувач науково-методичної лабораторії фізичної культури, спорту і «Захисту Вітчизни»  ознайомив учасників з методикою викладання предмету «Захист Вітчизни» у закладах освіти області.

Учасники семінару-практикуму опановували як теоретичні так і практичні аспекти навчально-виховного процесу, стройову підготовку, саперно-інженерну справу, тактичну медицину,  сучасні прийоми володіння стрілецькою зброєю та стрільбу  в мультимедійному тирі, прикладний рукопашний бій, долали смуги перешкод та покращували навички орієнтування. І, звісно ж, фізична та психологічна підготовка були обов’язковими до виконання. 

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом у проведенні подібних заходів з Мельничуком Андрієм, начальником відділу  національно-патріотичного виховання «Вінницького молодіжного центру «Квадрат», заступником голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Вінницької ОДА.

В останній день семінаристи вшанували День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбувся молебень за загиблими.

По завершенню семінару-практикуму всім учасникам було вручено сертифікати про успішне навчання та підвищення кваліфікації.

Організатори семінару щиро вдячні за допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму колективу комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради»  в особі директора Гринюк Сергія Олександровича, бійцям 3-го окремого полку спецпризначення ССО ім. Святослава Хороброго, а також координатору центру медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас» Колєвій Ганні Михайлівні фахівцям ФСТ «Динамо», Савенку Сергію Івановичу, вчителю предмету «Захист Вітчизни» комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 - дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради».

Scroll to top