Вихованець Центру туризму переміг на Європейському молодіжному Кубку зі скелелазіння

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий

19 -20 липня 2019 року в м. Тарнов  (Польща) відбувся Європейський молодіжний Кубок зі скелелазіння серед молоді та юніорів в програмі швидкість «формат Рекорд» на стіні висотою 15 метрів. В змаганнях взяли участь 89 найсильніших спортсменів із одинадцяти країн Європи, в тому числі збірна команда України у складі сімнадцяти спортсменів.

Кіровоградську область представляли два юних спортсмени - Ярослав Ткач і Ніл Плохов вихованці комунального закладу  «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

За результатами змагань, в групі юніорів,  Ярослав Ткач  став чемпіоном, подолавши трасу 15 метрів за 6,31сек. Призером змагань також став українець - друге місце здобув Глушко Артем із Дніпра.

В групі 2002-2003 р.н. Ніл Плохов зайняв 14 місце.

Готували спортсменів до змагань тренери,  Микола Побережець та Валентина Русінова.

Вітаємо вихованця та тренера з перемогою!