Триває підготовка команди Кіровоградської області до участі у ХІI Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З 16 до 19 липня 2019 року на територіїкомунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» були проведені учбово-тренувальні збори команди Кіровоградської області учасників ХІI Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців.

У цьому році Кіровоградщину буде представляти учнівська молодь Помічної. Команда вже продемонструвала свою різносторонню підготовку під час участі у ХV обласному зльоті юних туристів-краєзнавців. До участі у Всеукраїнському зльоті команда була підготовлена у співпраці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та  відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Помічнянської міської ради (начальник Яценко В. В.)

Під час зборів учасники команди відчули себе і туристами, і спортсменами-орієнтувальниками, і дослідниками, і артистами. Зокрема, відпрацювали туристську техніку. Опрацювали методику презентації пошуково-дослідницької роботи. Також, із юними краєзнавцями працював геолог Інгульської шахти Савицький В.І.

Scroll to top