Визначено переможців обласного етапу фестивалю Дружин юних пожежних

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Традиційно, у червня, відбувся обласний фестиваль дружин юних пожежних. У м. Кропивницькому зібралися 7 команд-переможниць районних, міських та зональних етапів.

Проведення свята на високому рівні стало можливим завдяки тісній співпраці Управління ДСНС в області, управління освіти, науки, молоді та спорту, департаменту культури, туризму і культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної організації Добровільного пожежного товариства України

Змагальний день складався із двох випробувань. Спочатку – яскрава естрадна частина, що відбулася в обласні філармонії, а потім учасники, демонстрували вміння надавати першу допомогу, в'язати вузли, розрізняти їстівні та отруйні гриби і ягоди, приборкувати умовний вогонь під час практичної частини фестивалю, яка відбувалась на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді».

Перше місце завоювали учасники команди «Форс-мажор» з м. Кропивницький, «срібними» переможцями стали «Палаючі серця» з Олександрії та третє місце посіла  команда «Пожdepo» з Кропивницького району.

 

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» вдячний за постійну співпрацю та допомогу у проведенні обласних та Всеукраїнських масових Управління ДСНС в Кіровоградській області на чолі із начальником Миронюком В.Г.

Scroll to top