Про акцію-флешмоб до Дня Незалежності України «Україна назавжди»

Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди» (далі - Флешмоб) присвячена 28-й річниці Незалежності України. Проводиться з метою формування у підростаючого покоління національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності у сфері національно-патріотичного виховання.

Загальне керівництво Флешмобу здійснює Міністерство освіти і науки України. Безпосередня організація та проведення Флешмобу покладається на Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Учасниками Флешмобу є учнівська молодь, педагоги, батьки, члени громадських об’єднань. Робота є колективною.

До участі у Флешмобі подаються відеоролик, що знятий (створений) доступними засобами (відеокамерою, мобільним телефоном тощо). Надіслана робота має бути авторською та відповідати заданій тематиці - День незалежності України.

Якість відеоролика - з розширенням не менше 360р.

Тривалість відеоролика - до 1-4 хв. (для профілю в «Instagram» - до 1 хв.).

Використання при монтажі та зйомці відеоролика спеціальних програм і інструментів - на розсуд учасників Флешмобу.

Учасники Флешмобу самі визначають місце проведення, категорію та кількість учасників.

Відеоролики Флешмобу розмішуються на власних інтернет-ресурсах з повним переліком хештегів: #Українаназавжди, #foreverUkraine , #УДЦНПВ.

На електоронну адресу УДЦНПВКТУМ: center.patriotua@gmail.com з поміткою в електронному листі «Флешмоб до Дня Незалежності» надсилається:

-    Посилання на інтернет-ресурси (сайт, «YouTube канал», «Instagram», «Facebook», «Telegram») де розміщений відеоролик;

-     Обов’язковим є посилання на «YouTube канал». У разі відсутності «YouTube каналу» - на вказану електронну адресу надсилається оригінал відеоролика. Отримані відеоролики будуть розміщені на «YouTube каналі» УДЦНПВКТУМ;

В тексі електронного листа вказати: назву колективу, заклад освіти (назву громадського об’єднання), прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) та контактний телефон відповідальної особи.

Роботи учасників Флешмобу приймаються до 28 серпня 2019 року.

Всі надіслані відеоролики (оригінали та посилання) будуть розміщені на «YouTube каналі» УДЦНПВКТУМ та у профілі УДЦНПВКТУМ в порядку отримання відеоматеріалів.

Найкращі роботи будуть нагороджені грамотами УДЦНПВКТУМ. За рішенням організаторів колективи та окремі вихованці можуть бути відзначені додатково.

Просимо сприяти організації та проведенню Флешмобу в закладах освіти Кіровоградської області.

Scroll to top