Проведено XXІX Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

07-09 червня 2019 року у м. Кропивницькому комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів XXІX Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти. Протягом 3-ох днів – складних, захоплюючих, іноді виснажливих, але пізнавальних і цікавих, юні туристи виборювали собі перемогу.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювало управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосереднє проведення і суддівство здійснювала суддівська  колегія створена комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До Програми змагань були включені: змагання на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції ІІІ (старша група), ІІ клас (молодша група) та  змагання на дистанції «Крос-похід» (ІІІ клас дистанції).

У змаганнях взяли участь  16 команд (10 команд у молодшій та 6 у старшій віковій групах) з Голованівського, Знамянського, Маловисківського, Новгородківського, Олeксандрівського районів та міст Кропивницький, Олeксандрія.

Переможцями у молодшій групі стали команди Олeксандрівського району (І місце), Знамянського району (ІІ місце), Голованівського району (ІІІ місце). У старшій віковій групі І місце здобула команда м.Олeксандріі, ІІ місце - команда Новгородківського району, ІІІ місце - команда КЗ «КОЦТКEУМ».