Вихованці центру успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях з вітрильного спорту «Вітрила надій»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Наприкінці травня 2019 року у Світловодському районі, на базі яхт-клубу «Кристал», відбулися Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат «Вітрила надій».

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, Федерація вітрильного спорту України, Кіровоградська обласна Федерація вітрильного спорту, яхт-клуб «Кристал». Змагання проходять за підтримки Світловодської районної державної адміністрації. У черговий раз до проведення змагань долучився і комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Метою подібних змагань всеукраїнського рівня є виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної команди відповідної вікової групи, підвищення спортивної майстерності учасників. Участь у змаганнях взяли юні спортсмени віком від 8 до 18 років, які приїхали на Світловодщину з різних куточків України. Кіровоградську область представляли і вихованці гуртка «Водний туризм» центру.

Змагання проходили у класах «Optimist», «Laser», «Laser 4.7», , «Cadet», «BT». Вихованці гуртка «Водний туризм» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» увійшли до трійки кращих у двох класах змагань. Так, Шапар Владислав став третім у класі «Laser", а Гарькава Анжеліка здобула ІІ місце у класі «BT».

Вітаємо з перемогою вихованців гуртка центру та їх тренера.

Scroll to top