Юний скелелаз із Кіровоградщини переможець Чемпіонату світу серед школярів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

З 17 по18 травня 2019 року в м. Мезоломбардо (Італія) відбувся Кубок Європейських чемпіонів зі скелелазіння серед молоді та юніорів в програмі швидкість «формат Рекорд» на стіні висотою 15 метрів. В змаганнях взяли участь 86 найсильніших спортсмени Європи, в тому числі збірна України у складі десяти спортсменів.

Кіровоградську область представляв - Ярослав Ткач вихованець комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді .

За результатами змагань, в групі юніорів  Ярослав Ткач  став чемпіоном!

А вже, з 18 по 24 травня 2019 року в м. Обена (Франція) вперше відбувся Чемпіонат світу зі скелелазіння серед школярів в програмі швидкість,  трудність, болдеринг та багатоборство.

У змаганнях взяли участь п’ятьдесят шість спортсменів, з чотирьох континентів світу, у тому числі збірна України у складі чотирьох спортсменів.

Кіровоградську область представляв юний спортсмен - Ярослав Ткач, вихованець комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді ”.

У змаганнях на швидкість Ярослав посів 1 місце. За результатами кваліфікації в багатоборстві він став другим. Фінальний раунд змагань серед восьми спортсменів проходив у олімпійському форматі. Спочатку змагання з болдерингу (три надскладні траси), потім швидкість (три забіги на трасі «рекорд») і заключні змагання на трудність (одна траса висотою 12 метрів).

За сумою зайнятих місць в кожному виді визначались результати в багатоборстві. Ярослав Ткач став чемпіоном світу.

У командному заліку збірна команда України посіла друге місце, поступившись тільки збірній команді Іспанії.

Вітаємо вихованця Ярослава Ткача та його тренера, керівника гуртка центру Побережця Миколу Йосиповича з перемогами