Завершився обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Кіровоградщині

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

25-29 травня 2019 року на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів  № 2  відбувся обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь 34 рої переможці районних (міських, ОТГ) етапів.

Організаторами Гри стали управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та  комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

 

Відкрили захід урочистою ходою вулицею Героїв України до місця шикування на центральній площі м. Світловодськ та підняттям Державного прапору під гімн України.

 

З вітальним словом до учасників обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» «Джура» звернувся перший заступник голови Кіровоградської державної адміністрації Коваленко Сергій Петрович.

                 

                  

 

Протягом 5 днів таборування  джури почергово змагалися у таких змаганнях як  «Туристська смуга перешкод», перевірили знання з історії рідного краю у конкурсі «Відун», надавали першу долікарську допомогу з елементами рятувальних робіт у конкурсі «Рятівник», влучно потрапляли в ціль у конкурсі  «Стрільба», демонстрували свої вміння на конкурсі «Фізична підготовка», «Метання гранати» та «Пластун» , а також показували навички зі стройової підготовки «Впоряд».

 

Завдячуючи головному управлінню Національної поліції України в Кіровоградській області на чолі з Козьяковим Романом Сергійовичем, учасники Гри мали змогу позмагатися у конкурсі з Арм реслінгу, прийняти участь у  майстер-класі прийомів самозахисту, показових виступах спецпідрозділів (прийоми рукопашного бою зі зброєю), показових виступах кінологів, виставці зброї та майстер-касах зі збирання/розбирання зброї та отримали за це нагороди.

                                     

За результатами змагань в загальному заліку перше місце виборов рій «Сокіл» Компаніївської ОТГ, керівник Скрипнік Г.З., друге місце – рій «Сокіл» Олександрівського району, керівник Мошуренко Ю.М., третє місце – «Вернидуб» м. Олександрія, керівник Грецова О.І.

Організатори збору висловлюють подяку голові Світловодської районної державної адміністрації, Твердовському Сергію Сергійовичу, заступник голови Світловодської районної державної адміністрації, Похілову Володимиру Олексійовичу, директору  Світловодського центру військово-патріотичного виховання Сіромасі Анатолію Олександровичу, колективу Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів  № 2 на чолі з директором Яковлевою Наталією Степанівнівною , працівникам головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області на чолі з начальником Козьяковим Романом Сергійовичем, працівникам Управління ДСНС України у Кіровоградській області  на чолі із Миронюком Віталієм Григоровичем та  всім хто сприяв організації та проведенню заходу.  За ці дні діти знайшли не тільки нових друзів, а і здобули добрий досвід і яскраві спогади на все життя.

Scroll to top