У Кропивницькому успішно пройшов Чемпіонат України з велосипедного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

16-20 травня 2019 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено Чемпіонат України та Кубок України зі спортивного орієнтування на велосипедах. Керівництво проведенням змагань здійснювало Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України. Змагання провели управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму та краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та суддівська колегія рекомендована Федерацією спортивного орієнтування України.

Ці змагання вдруге проходили на Кіровоградщині і вперше у Кропивницькому. До Кропивницького прибули команди з шести областей України та столиці, які разом із збірною нашої області два дні підкорювали стежки та лісопаркові хащі обласного центру. Найбільше представництво мала Кіровоградщина.

               

Перший день змагань почався з короткої дистанції – своєрідного спринту, що був прокладений на Фортечних Валах обласного центру. Переможцями особистого заліку у групах стали:

Ж12 – Софія Седашова (Одеська область);

Ж17 - Дарина Чос (Львівська область), Надія Сокур (Кіровоградська область);

Ж20 – Надія Маланчук та Христина Муханова (oбидві учасниці зі Львівської області, відповідно 1-е та 2-е місця);

Ж21 – Наталія Пустова та Ганна Москальченко (Харківська область, 1-е та 2-е місця відповідно), Наталія Подруцька (Одеська область);

Ж40 – Євгенія Свірідова (Запорізька область);

Ч12 – Єгор Рожков (Львівська область), Вадим Сорока (Кіровоградська область) та Іван Кобець (м. Київ);

Ч14 – Максим Кондратенко, Денис Зарубін та Ростислав Геращенко (всі троє – Кіровоградська область);

Ч17 - Назар Сапрун (Львівська область), Павло Корчагін та Віталій Токарчук (Кіровоградська область, відповідно 2-е та 3-є місця);

Ч20 - Богдан Корольов (Запорізька область), Ярослав Муханов (Львівська область);

Ч21 – Артем Стрижак (м. Київ), Сергій Сокур (Кіровоградська область) та Олександр Касьянов (Закарпатська область);

Ч40 – Олександр Чепур (Запорізька область), Олег Гладковський (Харківська область) та Станіслав Седашов (Одеська область).

 

Коротка дистанція стала своєрідною розминкою перед наступними етапами. Забігаючи трохи наперед, слід відмітити, що в остаточному підсумку ротація учасників щодо здобутих місць виявилася незначною.

 

Середня дистанція пролягла теренами Парку Перемоги (міського саду), де зросли як відстані, так і чисельність контрольних пунктів (КП). Втім більш досвідчені учасники швидко впорались і з цим завданням, і результати відобразились наступним чином:

Ж12 – Софія Седашова (Одеська область), Марина Лутова (м. Київ);

Ж17 – Надія Сокур (Кіровоградська область), Дарина Чос (Львівська область);

Ж20 – Надія Маланчук та Христина Муханова (обидві – Львівська область, відповідно 1-е та 2-е місця);

Ж21 – Кристина Стрижак (м. Київ), Наталія Пустова та Ганна Москальченко (обидві з Харківської області, відповідно 2-е та 3-є місця);

Ж40 - Євгенія Свірідова (Запорізька область), Марина Наровлянська (м. Київ);

Ч12 - Іван Кобець (м. Київ), Єгор Рожков (Львівська область), Олександр Гриша (м. Київ);

Ч14 – Максим Кондратенко, Ростислав Геращенко та Денис Зарубін (всі троє – Кіровоградська область);

Ч17 – Павло Корчагін та Віталій Токарчук (обидва учасники – Кіровоградська область, 1-е та 2-е місця відповідно) та Андріан Семприх (Львівська область);

Ч20 – Богдан Корольов (Запорізька область), Євген Мінчук та В’ячеслав Скорохід (oбидва учасники –Кіровоградська область, відповідно 2-е та 3-є місця);

Ч21 - Олександр Касьянов (Закарпатська область), Артем Стрижак (м. Київ) та Ренат Хасаншин (Харківська область);

Ч40 – Віктор Грицаєв (Кіровоградська область), Станіслав Седашов (Одеська область) та Олег Гордієнко (Запорізька область).

 

Другий день змагань став реальним випробуванням для багатьох учасників, що вирішили спробувати подолати ще й довгу дистанцію, прокладену стежинами та хащами Парку Перемоги та Завадівки. Проте левова частка велоорієнтувальників вклалась у нормативний час та успішно фінішувала з наступними результатами:

Ж12 – Софія Седашова (Одеська область);

Ж17 - Дарина Чос (Львівська область), Надія Сокур (Кіровоградська область);

Ж20 – учасницям не пощастило, час перевищив норму;

Ж21 - Кристина Cтрижак (м. Київ), Наталія Пустова та Ганна Москальченко (oбидві учасниці –Харківська область, 2-е та 3-є місця відповідно);

Ж40 –  Євгенія Cвірідова (Запорізька область), Марина Наровлянська вирішила не ризикувати;

Ч12 - Єгор Рожков (Львівська область), Іван Кобець (м. Київ) та Вадим Сорока (Кіровоградська область);

Ч14 – Максим Кондратенко (Кіровоградська область);

Ч17 - Назар Сапрун (Львівська область);

Ч20 – Євген Мінчук (Кіровоградська область), Богдан Корольов (Запорізька область), В’ячеслав Скорохід (Кіровоградська область);

Ч21 - Олександр Касьянов (Закарпатська область), Ренат Хасаншин (Харківська область), Артем Стрижак (м. Київ);

Ч40 – Олег Гладковський (Харківська область), Олександр Чепур (Запорізька область), Станіслав Седашов (Одеська область).

Місце в командному заліку залежало від суми балів, здобутих кожним учасником тої чи іншої команди. Відповідно, перші місця на всіх трьох дистанціях виборола Кіровоградщина, другі –Харківщина, треті – Львівська область (коротка дистанція) та м. Київ (середня та довга дистанції). А вже в абсолютному заліку перемогу впевнено закріпили велоорієнтувальники Кіровоградщини, «срібло» за Харківщиною, а «бронзу» з достатнім відривом від столиці України виборола Львівщина.

 

Фіналісти отримали відповідні дипломи, переможці на вирішальній дистанції – медалі, а всі учасники – чудові враження та приємні спогади у майбутньому.

Організатори вдячні за допомогу у проведенні змагань міському голові м. Кропивницький Райковичу А.П., заступнику міського голови м. Кропивницький з питань діяльності виконавчих органів ради Вергуну О.С. та працівникам департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації на чолі із Рибальченком О.М.

Scroll to top