Творчість краєзнавців на конкурсній програмі

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

17 травня 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів ІІ етап XV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців – конкурсну програму «Обереги українського народу – символи любові й незрадливості» на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Відкрила захід заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської  облдержадміністрації Соколенко Ул’яна Василівна.

7 команд з Помічнянської ОТГ, Вільшанського, Олександрівського, Онуфріївського, Петрівського районів та м. Олександрія, м. Кропивницького яскраво проявили свою творчість, оригінальність, артистичність, креативність на конкурсній програмі, аби показати українську культуру в звичаях і обрядах.

Змістовну та оригінальну конкурсну програму, розкривши  краєзнавчий потенціал району (міста, ОТГ) підготували команди з Петрівського, Вільшанського, Онуфріївського, Олександрівського районів та Помічнянської ОТГ.

Найкращими виявилися команди з Помічнянської ОТГ (команда вперше бере участь у Зльоті), Онуфріївського району, а переможцем другий рік поспіль став творчий колектив з Олександрівського РЦДЮТ.

Організатори вдячні за допомогу у проведенні заходу колективу комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Scroll to top