Проводимо XXІX Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

07-09 червня 2019 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводимо XXІX Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти (м. Кропивницький,  вул. Соколівська, 2).

Змагання проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку туризму як засобу виховання учнівської молоді, активізації спортивно-туристської роботи в навчальних закладах області, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та безпеки проведення туристських подорожей, виявлення найкращих спортсменів та команд області зі спортивного туризму для участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Безпосереднє проведення і суддівство змагань покладається на суддівську колегію створену комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Заїзд команд 07 червня 2019 року до 1000. Робота мандатної комісії з 1000 до 1100.

Проживання під час змагань у наметовому таборі. Команди повинні мати необхідне спорядження для проживання та проходження дистанцій.

Програмою змагань передбачені:

-  змагання на дистанції «Смуга перешкод» командні змагання - клас дистанції ІІІ (старша група), ІІ клас (молодша група);

-  змагання на дистанції «Крос-похід» - ІІІ клас дистанції.

Склад команди – 4 особи (у тому числі не менше однієї дівчини).

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Змагання проводяться у двох групах:

2002 - 2004 років народження – старша група;

2005 - 2007 років народження – молодша група.

Учасники, які не мають медичного дозволу, до участі у змаганнях не допускаються. До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від району, міста, області.

Команду очолює тренер та представник команди, який буде залучений в обов’язковому порядку до суддівства.

Команда без судді до змагань не допускається.

Попередні заявки на участь у змаганнях у обов’язковому порядку подаються до   04 червня 2019 року шляхом реєстрації на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за посиланням:

У разі відсутності заявки на сайті команда до змагань не допускається!

Учасники, які не мають медичного дозволу та страхового полісу до участі у змаганнях не допускаються.

Умови дистанцій за посиланням:

Scroll to top