Відбувся ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

12 травня 2019 року поблизу міста Бобринець відбувся ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Управління освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Керівництво та працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» зробили все можливе для організації та урізноманітнення дистанції змагань з метою вдосконалення вмінь та навичок спортсменів.

Дуже тішить, що раз за разом в змаганнях беруть участь все більше дітей. Найчисельнішими стають групи наймолодших учасників – десяти та дванадцятирічних спортсменів, а це дає надію на потужний подальший розвиток виду спорту.

У третьому етапі Кубку взяли участь близько 200 учасників  віком від 10 до 70 років , вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти, вихованці спортивних клубів та ДЮСШ та учасники у особистому заліку з Знам’янського, Новгородківського, Олександрівського, Маловисківського районів, Бобринецької, Піщанобрідської, Маловисківської об’єднаних територіальних громад та міст Кропивницький, Світловодськ, Олександрія, Знам’янка.

Наступний, четвертий, етап Кубку області зі спортивного орієнтування відбудеться вже в новому навчальному році, то ж дякуємо спортсменам та тренерам, бажаєм гарного активного літнього відпочинку і чекаємо на зустріч!

 

Scroll to top