У травні проводитиметься обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у період з 25 до 29 травня 2019 року проводить обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі комунального закладу «Світловодська санаторна школа - інтернат № 2» (Кіровоградська область, м.Світловодськ, вул. Богуна, 24).

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Збору здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення Збору покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за підтримки Світловодської районної державної адміністрації.

Учасниками Збору є учнівська молодь закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти (далі - закладів освіти), об’єднана на добровільних засадах у рої, сотні, курені тощо. До складу зазначених утворень входять хлопці та дівчата віком до 17 років включно.

Допускаються учасники, яким на час проведення ІІ етапу гри не виповнилось повних 18 років.

Рій (команда) складається з 8 чоловік.

Чекаємо реєстрацію учасників до 20 травня 2019 року на електронну адресу відділу національно-патріотичного виховання комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» patriot.kr@ukr.net та електронну реєстрацію рою на сайті Центру за посиланням:.

Умови проведення обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році.

Scroll to top