ІІ Чемпіонат області з велосипедного туризму проведено у Кропивницькому

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

13-14 квітня 2019 року у м. Кропивницький на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено  ІІ Чемпіонат області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти. У змаганнях взяли участь близько сотні вихованців туристських гуртків (понад 30 команд) із м. Кропивницький, м. Знам’янки, м. Олександрії, Вільшанського, Новгородківського районів, Бобринецької та Маловисківської ОТГ та гості з м. Кривий Ріг.

 Змагання проходили за підтримки народного депутата України Горбунова О.В. Медіапартнер змагань - “Кропивницький.UA”

Загальне керівництво змагань управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Підготовку та проведення змагань забезпечили комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та Кіровоградський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

 

У відкритті змагань,  13 квітня 2018 року, взяли участь народний депутат України Горбунова О.В., керівник Кіровоградського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Шевченко О.В. та директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Янчук Д.О.

Змагання проводилися серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах: 2002 - 2004 років народження – старша група; 2005 - 2007 років народження – молодша група.

Учасники Чемпіонату змагалися  на дистанціях: «Велокрос» та «Комплексна дистанція» («Фігурне водіння велосипеду», «Тріал») ІІ класу. Дистанції було прокладено на території «Міського Саду» та «Козачого острову» м. Кропивницький. Борoтьба була доволі напруженою, але напрочуд товариською. Перешкоди кросової траси максимально нагадували природні, проте мало вплинули на звиклих до шалених швидкостей гонщиків.

 Учасники Чемпіонату також взяли участь 14 квітня 2019 року у велопробігу вулицями м. Кропивницький, що ознаменував відкриття велотуристичного сезону.

Попереду переможців чекає Кубок України з велотуризму у Київській області.

З результатами змагань можна ознайомитися за посиланням:

 

 

Scroll to top