Результати Чемпіонатів області з пішохідного туризму та орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

         Вже стало доброю традицією проводити Чемпіонат області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Не був винятком і цьогорічний березень.  Так в період з 27 до 28 березня відбувався IХХ обласний Чемпіонат. Представники більшості районів області прибули на ці змагання щоб продемонструвати свої туристські вміння й навички. В напруженій чесній боротьбі юні туристи регіону, а це більше 120 учасників, виборювали перемогу в різних вікових групах. В загальнокомандному заліку старшої вікової групи найсильнішою була команда Новгородківського району (тренер Тєрєхов В.А.), яка посіла I призове місце. Не відставали від них в майстерності  і вихованці Побузького ЦДЮТ (тренер Дудкін А.І.)  –  II місце. Чудові результати продемонструвала  команда  з м. Олександрії яка виборола III місце (тренер Совенко В.А.).

     Не відставали від гуртківців старшої вікової групи й молодші учасники змагань. Сімнадцять команд претендували на звання кращої, сильнішої. Ними стали команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» яка посіла I призове місце (тренер Коток І.В.), свої чудові вміння та навички  продемонстрували вихованці Побузького ЦДЮТ – II призове місце (тренер Дудкін А.І.), а вихованці  Кіровоградської ЗОШ № 17  вибороли III місце (тренер Білобабченко О.Л.).

     Головне в роботі кожного керівника гуртка, тренера – це результат. А результат був, що вміло демонстрували всі учасники цих змагань.

     Щиросердно дякуємо всім тим, хто і у вихідні, і у святкові дні працює з дітьми, передаючи їм своє захоплення туризмом, знання та вміння.

     Організатори змагань висловлюють щиру подяку за сприяння та допомогу в проведенні Чемпіонату області начальнику управління освіти Кіровоградської міської ради (Костенко Л.Д.), адміністрації комунального закладу «Навчально-виховне  об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат 

I-III ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради» (Сторчаус С.Д.) та адміністрації комунального закладу «Навчально – виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»  (Кравченко Н.С.).

    Допомога, розуміння, підтримка на сьогоднішній день є дуже важливою та необхідною. Лише разом в дружній співпраці можна досягти певних результатів. Попереду вищий етап – Всеукраїнські змагання з пішохідного туризму, що відбудуться на Закарпатті. Вдалого старту та переможного фінішу нашій команді!

 

 

З результатами змагань можна ознайомитись тут: старша група

                                                                                     молодша група 

                                                                                                орієнтування: особистий залік

                                                                                                                            командний залік

Scroll to top