Працівники центру взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару "Сокіл"("Джура")

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

   28 березня 2019 року в м. Київ відбувся Всеукраїнський семінар педагогічних працівників – відповідальних за національно-патріотичне виховання в обласних закладах позашкільної освіти членів обласних штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кіровоградську область на семінарі представляла делегація комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у складі заступника директора з навчально-методичної роботи Красюк С.О., завідувача відділу національно-патріотичного виховання Кумпана А.А., та методиста відділу національно-патріотичного виховання Думчевої А.А.. В роботі семінару прийняли участь представники Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання краєзнавства та туризму учнівської молоді та громадські активісти.
   В ході роботи було розглянуто стан виконання в регіонах наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення у 2018-2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і зроблено висновки, що області і території нашої держави активно і систематично ведуть підготовку до всіх етапів Гри та здійснюють інструктивно-методичну роботу на місцях шляхом проведення семінарів.
   Також на порядку денному було піднято два нових питання Гри – порядок реєстрації куренів при начальних закладах та особливості  проведення Збору активістів «Школа джур козацьких» (середня вікова група). Запровадження такого Збору свідчить про збільшення кількості роїв на місцях та залучення все більшої кількості молоді до питання національно-патріотичного виховання в системі гри «Сокіл» («Джура»).
   Найбільш дискусійним питанням семінару став розгляд нових Умов ІІІ (Всеукраїнського) етапу Гри, адже саме в них сталось багато змін, які потребували обговорення. Зокрема в них, порівняно з умовами попередніх років,  більшу увагу стали приділяти військовій складовій – смузі перешкод, саперній підготовці, метанню гранати, радіодисципліні, фізичній підготовці та стрільбі з бойової зброї.
   Кожен з представників регіонів України мав можливість висловити на загал свою думку та запропонувати свої ідеї та пропозиції задля вдосконалення цих умов, які представники організаційного комітету ІІІ етапу пообіцяли врахувати і внести в доопрацьовані умови .

 

Scroll to top