Про проведення Х Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2019 році

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить Х Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді з 17 квітня  по 22 квітня 2019 року на території Знам’янського та Олександрівського району.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення і суддівство змагань покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Місце старту (початок маршруту) залізнична станція Чорноліська, село Богданівка Знам’янського району. Фініш (закінчення маршруту) с. Бірки Олександрівського району.

Програма змагань:

17 квітня до 17-00 – прибуття команд на місце старту, робота мандатної комісії (отримання маршрутного листа та інформації про змагання);

18-00 – відкриття змагань;

19-00 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд;

18 квітня з 7-00 – старт на перший похідний день

19 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на другий похідний день

20 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на третій похідний день

21 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на четвертий похідний день

22 квітня з 9-00 – закриття змагань.

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.

Склад і кількість учасників походу визначає керівник групи. У проходженні технічних етапів змагань здійснюють 6 учасників групи, за участі не менше 1 особи протилежної статі, а також можлива участь  одного з керівників групи.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), технічних етапів, орієнтування та Х-етапів. 

Командам необхідно мати відповідне особисте та групове спорядження для проходження технічних етапів, а також фотоапарат для фотографування групи на КП.

 Після проходження походу до 21 травня 2019 року команди зобов’язані подати належним чином оформлений звіт про проходження маршруту до Головної суддівської колегії.

Попередні заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 11 квітня 2019 року на посиланням:

Умови проведення Х Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2019 році….

Перелік етапів, порядок та техніка проходження дистанції

Scroll to top