Про проведення обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» у 2019 році

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 25 листопада 2019 року проводить обласний туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає».

Загальне керівництво проведенням Конкурсу здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, районного (міського) етапів – органи управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

Безпосереднє проведення і суддівство Конкурсу покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти,  учні та студенти навчальних закладів професійно-технічної та вищої освіти, а також дитячі громадські об’єднання та організації, клуби за місцем проживання та окремі їхні вихованці. Вік учасників до 21 року.

Роботи, представлені на фотоконкурс, повинні висвітлювати туризм як форму активного відпочинку з елементами спорту, цікаві події, що відбуваються під час подорожей, походів, туристсько-краєзнавчу, пошуково - дослідницьку діяльність як форму дослідження рідного краю, його історії та культури, цікаві події, що відбуваються під час експедицій, походів та екскурсій, об'єкти природи району подорожі.

Від однієї організації (заклад загальної середньої, позашкільний позашкільної освіти тощо) приймається щонайбільше 10 фотосвітлин туристсько-спортивного, краєзнавчого та національно-патріотичного напрямків в наступних номінаціях:

Дивосвіт природи (пейзажні фотографії природних та туристських об’єктів, навколишній світ природи різних регіонів) - не більше 2 фотознімків;

Наші мандри (фотороботи про подорож засобами активного, спортивного туризму, різних походних ситуацій, які відображають дух, складність, унікальність та єднання людей під час мандрівки.) — не більше 3 фотознімків;

Люби і знай свій рідний край (фотороботи про традиційні свята, обряди. побутову культуру, народні ремесла, народну творчість, народні ігри та забави, розвиток культурної спадщини та архітектури вашого регіону: храми, маєтки, парки, пам’ятники, садиби тощо, а також світлини, на яких зафіксовані цікаві з історико-краєзнавчої точки зору об’єкти (млини, будинки, скульптури, будівлі тощо), які пов’язані з історичним розвитком краю та видатними людьми тощо -— не більше 3 фотознімків.

Заповідними стежками малої Батьківщини (фото повинні відображати місце, час і мету краєзнавчої подорожі, визначні історико-культурні місця району подорожі, природу рідного краю, пам’ятки природи, природні ресурси, унікальні ландшафти вашого регіону, єдність людей та природи під час подорожі, екскурсії тощо) — не більше 2 фотознімків.

Майбутні захисники України (фото відображають участь у заходах військово-патріотичного та національно-патріотичного спрямування, підготовку до захисту України) – не більше 3 фотознімків.

Чекаємо кращі роботи до 22 листопада 2019 року надіслати кращі роботи комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький, 25009.

Умови проведення обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»…..

Scroll to top